Podróżowanie motocyklem - nowa przygoda w polskim transporcie!

Podróżowanie motocyklem - nowa przygoda w polskim transporcie!

3,00 / 4 głosów

Szukałem chwili, kiedy będę mógł argumentować za wyborem konkretnego środka transportu. Mam na myśli np. Możliwości komunikacji miejskiej, które działają w wielu mniejszych miejscowościach w Polsce niż Moskwa, a także te o bardzo silnej kulturze turystycznej. W końcu to najtańszy i najszybszy sposób na dotarcie na lotnisko docelowe.

Oczywiście oznacza to, że trzeba liczyć się z wadami transportu, czyli korkami i niesprzyjającą pogodą. Podróż pociągiem czy autokarem na wsi nie będzie problemem. Wadą jest jednak koszt noclegu. W przypadku wynajmowanych pokoi są one zazwyczaj dużo tańsze niż w mieście. Powstaje jednak pytanie, czy podróż pociągiem lub autokarem jest o wiele przyjemniejsza na wsi niż w mieście. Jedno jest pewne - podróż pociągiem czy autokarem to o wiele przyjemniejsza opcja niż podróż tramwajem czy autobusem.

Obie opcje mają oczywiście wady - dla osoby, która nie lubi tłumów i często podróżuje samotnie, transport autokarowy jest wygodny, ale osoba, która lubi wyjeżdżać i poznawać nowe rzeczy, jest najlepszym rozwiązaniem.

Osobiście wybrałbym autokar dla kobiety, która lubi szybkie i częste podróże, ale ma tendencję do gromadzenia ładunków i transportu pociągiem. Dodatkowym minusem jest hałas pozostałych.

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *